Tynki mineralne

 

Mineralny tynk cienkowarstwowy

Tynk mineralny na bazie cementowej z dodatkiem polimerów jest suchą mieszanką, gotową do użycia po rozrobieniu z wodą. Trwale wiąże z podłożem tworząc mrozo- i wodoodporną powłokę, odporną na warunki atmosferyczne o wysokich parametrach użytkowych. 

Planitop Mineral jest przeznaczony  do ręcznego wykonywania pocienionych wypraw tynkarskich na równych i stabilnych podłożach mineralnych oraz na systemach ociepleniowych. Przeznaczony jest do stosowania na ścianach i sufitach na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Tynk Planitop Mineral przeznaczony jest do stosowania na podłożach mineralnych takich jak: tynki cementowe, tynki cementowo-wapienne, tradycyjne tynki podkładowe i ciepłochronne, warstwy szpachlowe zbrojone siatką oraz na systemach ociepleniowych. Planitop Mineral przeznaczony jest zarówno do obiektów nowych, jak i poddawanych termomodernizacji. Planitop Mineral po związaniu uzyskuje wysoką przyczepność do podłoży mineralnych, odporność na uderzenia i zmiany termiczne, jest przepuszczalny dla pary wodnej oraz mrozoodporny.

Realizacje Zobacz wszystkie + + + +